ЛАБІРИНТ 2020

30 жовтня 2020 року  стартувала міська літературна гра «Лабіринт 2021». Вже багато років поспіль гра все ще в тренді.   Старшокласники нашого міста продовжують знайомитись з творами українських та зарубіжних  письменників, розширяти власний світогляд, вчитися працювати в команді. В першому відбірковому турі  зустрілися ті,  хто на запитання: «Для чого  читати книжки в ХХІ столітті?»  готові відповісти: «щоб відкривати  світ»…

В грі брали участь  команди: колегіуму «Елінт», гімназій №50 та №104  (Дніпровського району), гімназії «ОРТ – Алєф» (Вознесенівського району), спеціалізованої школи №7 (Комунарського району). Предметом гри стала творчість  класика  кримінального детективу, англійського письменника, сера Артура Конан Дойля. Кожен учасник гри мав можливість удосконалити  дедуктивний метод від Шерлока Холмса, використовуючи доказову базу і логіку, тобто знання тексту. За результатами гри І місце  посіла  команда  колегіуму «Елінт».  Всі учасники вийшли до фіналу, який відбудеться  в квітні 2021 року. Предметом гри стане творчість Агати Крісті.

Учасників гри  привітала студентка І курсу  магістратури філологічного факультету ЗНУ Дем’яненко Олена, в минулому учасник гри.  Партнерами гри є комунальний заклад Обласна бібліотека для юнацтва  та кафедра філології  ЗНУ.

ІІ  відбірковий тур гри за твором Сергія Гридіна «Не такий» відбудеться у  лютому  2021 року.