ЛІТНЯ МОЗАЇКА ДИТЯЧХ ЗАХОПЛЕНЬ

Триває літо, дощове та спекотне, різнобарвне та насичене найулюбленішими заняттями. Традиційно відкриваючи сезон пленерів, вихованці студії  образотворчого мистецтва (керівники  Олена Арсієнко та Алла Татаринова) відображають у своїх творчих роботах  кольорове багатство природи рідного краю. У живописних куточках біля Палацу студійці виконують з натури етюди, замальовки, скетчі, набувають досвіду пленеру, виглядають як справжні художники.

Вихованці астрономічного гуртка (керівник Євген Петриченко) спостерігали 21 червня 2020 року унікальне явище – сонячне затемнення в день літнього сонцестояння. В Україні частково це затемнення було видно о 9.40 ранку. Унікальність цього явища полягає в тому, що Місяць лише частково закривав Сонце, через що було видно його края.  Повне «вогняне кільце» змогли побачити тільки жителі Південної Азії і Африки. Кільцеподібне Сонячне затемнення вважається досить рідкісним. Наступне подібне затемнення відбудеться 13 липня 2037 року.

Вихованці гуртка образотворчого мистецтва та дизайну (керівник Тетяна Щербакова) зробили підсумкову виставку своїх творчих робіт за 2020 рік та відобразили її у фото колажі. Роботи виконані у техніках гуаш, кольорові олівці, «фелтінг» (сухе валяння з вовни),  декоративний розпис,  аплікація.

 

 

 

Керівник гуртків Щербакова Тетяна Сергіївна.

 

 

 

 

Навіть влітку вихованці гуртка «FitnessBetta» (керівник Тетяна Белькова) пропагують здоровий стиль життя. Щоденні тренування, виконання вправ із спортивним інвентарем, розучування сюжетних композицій допомагають підтримувати себе у спортивній формі, зміцнювати імунітет.

Для участі у міжнародній еко-акції «Ні – поліетилену»,  що відбудеться 3 липня 2020 року, вихованці підготували свій  відео ролик.