НАВЧАЄМОСЬ РАЗОМ

Навчання он-лайн – це море величезних можливостей, створене педагогами нашого Палацу.  Саме зараз керівники гуртків підтримали своїх дітей дома не дав шансу на самотність, організувавши он-лайн спілкування, відео заняття, он-лайн курси, а також підготовку до заочних конкурсів. Це дистанційне навчання з кулінарії і спорту, поради від  хореографів, майстер-класи з декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва і багато іншого. Отже, про все по порядку.

В студії образотворчого мистецтва триває підготовка творчих робіт до декількох конкурсів: обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край», Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка та писанкарства «Пасхальна палітра». Готуються  персональні  виставки Шельміної Ярослави, Шаріпової Сабріни, Середи Аліни, Середи Кристини та інших.

В гуртку астрономії  здійснюється  дистанційне спілкування з вихованцями за допомогою створеного YouTube каналу гуртка, Skype, Viber. Вихованці зможуть отримати роз’яснення змісту ключових тем з навчальної програми, переглянути певні відео сюжети на каналі.  Триває підготовка Ільченка Дениса до ІІІ  Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

«Театр моди, таланту та успіху «Inspiration» використовує можливості платформи ZOOM для проведення онлайн-зустрічей, для обміну відео сюжетами. Навіть така значна подія, як Всесвітній День театру 27 березня, зібрала всіх вихованців колективу для он- лайн святкування.  Індивідуальні заняття з театрального мистецтва та вокалу (розспів, артикуляційна розминка (скоромовки), виконання пісні з репертуару, прослуховування та аналіз особистих помилок) відбуваються засобами додатків YouTube, Skype, Viber.

Педагоги ансамблю спортивного бального танцю «Фієста» працюють в онлайн-режимі з провідними парами колективу: Гріпас Андрій та Головатенко Ксенія, Прядко Михайло та Романець Софія, Васютін Василь та Дановська Софія. Здійснюючи перегляд на каналі YouTube виступів танцювальних пар на турнірах, наприклад, «Парад Надій», м. Київ, з подальшим ретельним аналізом дій партнерів, вивчають характер рухів та потенціал пар-суперників.

Підключились до проведення дистанційного навчання керівники гуртка «FitnessBetta», Талант-студія «Фріда», вокально – хореографічна студія «Чайка», хореографічна студія «Весняночка». Проводяться онлайн-заняття (виконання розміночного комплексу, відпрацювання окремих танцювальних елементів, теоретичні заняття з методики виконання рухів класичного та народно – сценічного екзерсису та інше) за допомогою додатку Instagram,  сторінок у Facebook.

У гуртках німецької, англійської мови відбувається онлайн-перевірка домашніх завдань,  індивідуальні консультації. У гуртках декоративно – ужиткового мистецтва «Петриківський розпис»,  «Моделювання іграшки-сувенір»,  Квітникарів-аранжувальників, «Квіткова фея», «Жар – птиця» педагоги надають індивідуальні консультації, практикують фотографування вихованцями виконаних робіт, готуються до участі в обласному фестивалі писанок «Писанковий рай», у всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» та інших.

Вихованці гуртка «Образ» готуються до участі у заочному фотоконкурсі для підлітків «FUTURE PHOTO DAYS 2020». Юні журналісти готують свої нариси для  Всеукраїнського конкурсу «Стань письменником 2020», а вихованці гуртка «Аудіо- відео технології» здійснюють монтаж  відео заходів закладу під керівництвом свого педагога.

Тож вмикаємо свій потенціал та продовжуємо працювати разом. Чекаємо на публікації, пости в соціальних мережах з результатами роботи наших вихованців (малюнки, тексти, відео, декоративні роботи та інше),  створюємо творчу та позитивну  атмосферу  для своїх  вихованців та їх батьків  через доступі  цікаві матеріали, завдання, пізнавальні відео, онлайн-заняття.