НАВЧАЄМОСЯ ДИСТАНЦІЙНО. ПОРАДИ ПСИХОЛОГА ВИХОВАНЦЯМ ТА БАТЬКАМ

Шановні вихованці! Сьогодні перед вами постали нові вимоги, точно так само як і перед вчителями! Щодня кожен з учасників та учасниць освітнього процесу виходить із зони комфорту, щодня потрібно виконувати нові види діяльності та вирішувати певні складні завдання, про які раніше навіть не думав. Але все це тільки сприятиме вашому розвитку.  Ось декілька дієвих і простих порад:

 1. Головна порада – все робити спокійно! Без паніки та хвилювань.
 2. Матеріал, який потрібно опрацювати розбивайте на частини.
 3. Заходьте на платформу та відкривайте папки по днях за розкладом.
 4. Щодня робіть спочатку ті предмети, що є для вас складнішими. Потім приступайте до легшого.
 5. Завдання виконуйте по 25-30 хв, потім робіть перерву 10-15 хв.
 6. Дотримуйтесь режиму дня, пам’ятаючи про основні прийомі їжі та перекуси. Пийте більше води, за потреби зволожуйте очі, адже ви працюєте більше за ноутбуком чи планшетом.
 7. Пам’ятайте, що зміна занять сприяє покращенню вашого стану та настрою.
 8. Переходьте до гурткових занять, намагайтесь не пропускати їх, щоб бути у формі, вчасно підготуватись до участі у конкурсі, просто зайнятись любимою справою, побачитись зі своїм педагогом та друзями.
 9. Якщо виникають питання по завданню, то запишіть його окремо, при нагоді напишіть педагогові про це, запитайте поради.
 10. За потреби попросіть допомоги у батьків.

Шановні батьки!!! Сьогодні як ніколи вам випала нагода бути більше зі своїми дітьми, більше спілкуватись, допомогти при потребі з завданнями. Навіть якщо ви працюєте дистанційно, але перебуваєте вдома:

 1. Знайдіть можливість поцікавитись, чим зайнята ваша дитина, які завдання їй надіслали сьогодні і що їй потрібно виконати, аби завтра вона могла приступити до нових завдань.
 2. Потурбуйтесь, щоб у дитини було тихе місце без сторонніх звуків для виконання домашніх завдань, які, можливо, виконувати буде складніше, адже спочатку потрібно опрацювати нову тему уроку самостійно.
 3. Проконтролюйте час, скільки дитина займається, чи не відволікається на телефон та інші сторонні речі. Чи робить перерви для відпочинку.
 4. Допоможіть при потребі із виконанням домашніх завдань, якщо дитина просить про це.
 5. Цікавтесь, які завдання виконує ваша дитина дистанційно на заняттях гуртків, які в неї успіхі, чи встигає вона навчатися онлайн.
 6. Частіше говоріть своїм дітям про любов до них, обіймайте, але і пам’ятайте про особисту гігієну!

Будьте здорові та бережіть себе!!!!

Поради підготувала практичний психолог ПНЗ «МПДЮТ» Філоненко О.В.