НЕПОВТОРНІ МОМЕНТИ СПОРТИВНИХ БАТАЛІЙ

Творчо-навчальний процес молодіжної фотостудії «Образ» триває і в серпні. Великий інтерес до спортивної фотозйомки найбільш підготовані до відображення такого жанру студійці Мішель Волкова та Марія Житник тепер зможуть реалізовувати фотографуючи матчі футбольного клубу «Зоря» (Луганськ), який грає офіційні «домашні» матчі української прем’єр-ліги на запорізькому стадіоні «Славутич-арена». Разом з керівником фотостудії Борисом Вікторовичем Дворним вони отримали журналістську акредитацію на весь чемпіонат 2021-22 років.

Результати творчої роботи представляємо в цій публікації. Перший матч нового сезону футбольний клуб «Зоря»(Луганськ) провів у червоно-чорній формі проти футбольного клубу «Олександрія» що в зеленій формі. І хоча виграли гості з рахунком 0:1, але матч був напружений та цікавий.

А 8 серпня ФК «Зоря» у чорній формі приймала чемпіона України команду «Динамо» (Київ) у білій формі. Динамівці почали матч дуже активно і на 18 хвилині забили перший гол. Гра продовжувалася на «зустрічних курсах» і була достатньо жорсткою і вольовою. Внаслідок грубих порушень правил спочатку у ворота ФК «Динамо» а потім і у ворота господарів були призначені пенальті. Але реалізувати їх не вдалося ні одній команді. Пізніше на 80-й хвилині динамівці забили другий гол на який гравці «Зорі» відповіли одним на останніх хвилинах матчу.