Палац – територія дитячих дій

22 жовтня 2020 року  в ПНЗ «МПДЮТ» відбувся VІІІ ярмарок дитячих соціальних проектів «Палац – територія  дитячих дій». Ярмарок – крок від ідеї до дії: вирішення соціальних проблем суспільства через організацію життя дитячого колективу. Для створення проектів були запропоновані напрями діяльності, можливі форми їх реалізації та віталась креативність. У ході підготовки проектів діти обмірковували свої  ідеї разом з педагогами, набували досвіду ведення бесід, досліджували тему, згуртовувалися в команду.

За результатами напруженої творчої співпраці було створено три проекти:

Перший проект «Запоріжжя: з минулого в майбутнє» (автор Крамченко Александра,  вихованка циркової студії «Арлекін», керівник проекту  Самофалова Н.І.)

1

Цей проект спрямований на розширення знань про місто Запоріжжя, якому в цьому році виповнилося 250 років. За підсумками  анкетування виявилось, що наші вихованці знають і  люблять своє місто,  але  мало хто знає, що першим головою міста Олександрівська  вважається Мовчановський Фелікс Франкович, а до 250 –  річчя  нашого міста з’явився мурал з зображенням видатного історика та громадського діяча Якова Новицького. Тож, творчі завдання, спілкування з мешканцями міста і командна робота стануть в нагоді кожному  учаснику проекту.

Другий проект  – «Просто дія» (автори  – вихованці  гуртка таїландського боксу Акчурін Амір, Стеценко Ксенія та Щербакова Євгенія,  керівник проекту Валієв Р.І.).

2

Це діалог місцевого самоврядування та учнівського  самоврядування, який відбудеться в  рамках круглого столу. А також активні, ініціативні та творчі вихованці, які володіють певними вміннями, спробують себе в ролі керівників гуртків під час проведення Дня дублера в закладі.

І третій проект – «Рух крізь  призму часу»(автори –   вихованці ансамблю спортивного бального танцю «Фієста» Гріпас Андрій та Головатенко Ксенія, керівники проекту Новотарський М.Є. та Шевцов Г.Г.) Це флешмоб на честь  85 –  річчя закладу.

5

На ярмарку працювали «інвестори», які не тільки  вкладали віртуальні гроші а і висловлювали  власні думки з приводу  проектів. Автори проектів отримали сертифікати, що дають право на їх реалізацію протягом року.