ПРИНЦ ТА ПРИНЦЕСА ЦИРКУ

04.12.2020  у Палаці відбувалось яскраве дійство – відкритий конкурс циркового мистецтва «Принц та Принцеса цирку». Цей конкурс відбувається вже втретє. І хоча в цьому році захід проходив у важких карантинних умовах, з мінімальною кількістю глядачів, він не став менш популярним та професіональним.

Конкурсанти перевтілювались у веселих клоунів, демонстрували свої запаморочливі номери, а наприкінці конкурсу вразили всіх присутніх розкішшю нарядів.  За Гран – прі конкурсу боролись 8 претендентів, які навчаються у циркових студіях м. Запоріжжя та м. Дніпрорудний.  Професійному журі, до складу якого входили професійні артисти цирку – Володимир Науменко та Ольга Псарьова, тогорічним володаркам Гран – прі конкурсу, вихованкам циркової студії «Арлекін» Яні Криворучко та Олександрі Крамченко було нелегко визначитися з переможцями.  Доречи, члени журі теж продемонстрували своє високе мистецтво на сцені Палацу.

Всіх учасників та гостей привітав директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Станіслав Юрійович Романчук.

Прикрасили свято  чарівна ведуча Мар’яна Скринник, виступ Олександри Гаркавенко та Аліні Бойко, вихованок Театру моди таланту та успіху «INSPIRATION», виступ кумедних клоунів театрально – ігрового гуртка «Організатори дозвілля»,  студії акробатичного рок-н-ролу «Fortis».

Всі учасники отримали призи, подарунки та чудові корони.

1. Марина Фролова – Принцеса Глядацьких симпатій.

2. Віра Смирнова  – Принцеса Цирку

3. Марія-Вероніка Режко – Принцеса Цирку

4. Яків Запрудний – Принц Цирку Гран-прі

5. ДомінікаОвчаренко – Принцеса Цирку Гран-прі

6. Егор Каменських –  Принц Глядацьких симпатій

7. Євген Каменських- Принц Глядацьких симпатій

8. Анастасія Денисенко – Принцеса Цирку

Вітаємо всіх з перемогою  та чекаємо на відео версію заходу.

« 1 of 2 »