СТАРТ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ У ПАЛАЦІ

13 вересня о 16.00 на внутрішньому подвір’ї Палацу з’явилось незвичайне містечко –  Таланів, мистецтв та ремесел.  Позашкільний  навчальний  заклад «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» знову відкрив двері для творчої, активної  молоді та їх дбайливих  батьків.

Напередодні 85 – ти річного  ювілею закладу,  всі, хто завітав до нас, познайомились з численними можливостями, які пропонує наш Палац. Тільки уявіть, 2205 вихованців, 72 педагога, 63 гуртка,   147 навчальних груп, в яких юні Запоріжці зможуть здобути позашкільну освіту. І це не лише у стінах Палацу, а й у його структурних підрозділах. Ми – усюди, де є таланти! А таланти там – де ми!

На Японському подвір’ї розташувались спортсмени. Цей вид спорту зацікавив тих, хто хоче навчитись постояти за себе! Гурток тайського боксу виховує справжніх спортсменів, чемпіонів.

Медіа школа Палацу розпочала набір на новий навчальний рік! У нас виховують майбутніх зірок телебачення, видавництва газет, навчають технікам фотомистецтва. Це шанс опанувати фах тележурналіста, оператора, фотокореспондента.

Відкриваються нові гуртки: з Веб –  дизайну та Авіа моделювання.

Кажуть, лицарські часи давно у минулому. Може й так…Але тільки не для нас! У нашому містечку можна було побачити середньовічних лицарів, які поважно  демонстрували свої лицарські обладунки. Це гурток «ІСТОРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ» – це те, що вам сподобається.

Вихованці студії образотворчого мистецтва запросили до «Художнього вернісажу» на Японському подвір’ї. Спробуйте і ви свої сили у малюванні! Долучайтесь до студії образотворчого мистецтва, ставайте частиною Палацу.

Всі присутні мали унікальну можливість  випробувати себе  у ролі майстра і створити власний виріб! На хенд-мейд локаціях був натовп бажаючих творити красу разом з Центром української культури.

А на імпровізованій сцені славетні художні колективи нашого закладу демонстрували своє мистецтво: вокально – хореографічна студія «Чайка», хореографічна студія «Весняночка», талант студія «Фріда», «Театр моди таланту та успіху «Inspiration», циркова студія «Арлекін»,  ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», студія акробатичного рок-н-ролу  «Fortis».

Тривали екскурсії Палацем. Всі бажаючі побували у Зимовому садочку, Виставковій залі, Медіа-школі, Планетарії,  відвідали гуртки німецької та англійської мов, кулінарного мистецтва,   школу «Барвінок» та «Перші кроки».

Протягом двох годин тривало свято. Глядачі не хотіли розходитись, все було цікаве та захоплювало наших гостей.

Отже, Запрошуємо! Палац – це старт щасливого майбуття! Це можливості, творчі пошуки, педагогічна майстерність та потужна матеріально-технічна база. Станьте частиною великої творчої родини Палацу.