Таланти міста Z – 2021

22 лютого 2021 року у Позашкільному навчальному закладі  «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся міський  конкурс – майстерня дитячої творчості «Таланти міста Z». В цьому році тематика робіт конкурсу – «Запоріжжя молодіжне».

Організаторами конкурсу виступили  департамент освіти і науки Запорізької міської ради та Позашкільний навчальний заклад «Міський Палац дитячої та юнацької творчості».

З урахуванням ситуації щодо пандемії COVID-19 в Україні та Запорізькій області  Конкурс – майстерня  проводився без відвідувачів.

Конкурс проводився за трьома номінаціями, а саме: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Фотомистецтво».

В цьому році на конкурс представлено 300 робіт, які виконані в різних техніках:  графіка, живопис, батик, вироби з тіста, декоративний розпис, бісероплетіння, паперова пластика, художня фотографія  тощо. Це пейзажі, художні композиції, вироби, що відображають захоплення, професійну та соціальну діяльність, дозвілля молоді, що мешкає на території Запорізького краю.

Учні та вихованці, що брали участь у Конкурсі, стали учасниками майстер-класів на платформі ZOOM  22.02.2021 з 14.00 до 15.50 за такими темами:

– «Особливості сучасних цифрових фотокамер для творчої фотозйомки» (для дітей віком від 12 до 18 років) – проводив Дворний Б.В., керівник фотогуртка-студії «Образ» ПНЗ «МПДЮТ»);

– «Розпис акрилом по склу» (для дітей віком від 10 років) – проводила Мінченко Г.К. (керівник гуртка – методист, керівник гуртка «Квіткова фея» ПНЗ «МПДЮТ»);

– «Лялька  – мотанка Дзвіночок». (для дітей віком від 8 років) – проводила Туз О.Г. (керівник гуртка – методист, керівник гуртка «Моделювання іграшки – сувенір»», ПНЗ «МПДЮТ»).

За підсумками перегляду конкурсних робіт журі визначило 49 призерів. Переможцям конкурсу були передані дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та призи.

Гран  –  прі  у номінації «Образотворче мистецтво» виборола Макарчук Ірина, 13 років,  за роботу «Побачення» (живопис кавою,) «Зразковий художній колектив» гурток «Квіткова фея», керівник Мінченко Ганна Костянтинівна,  Позашкільний навчальний заклад «Міський Палац дитячої та юнацької творчості».

Гран  –  прі  у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» виборола

Христенко Ксенія, 15 років,  за роботу шкатулка «Птиця сонця», гурток петриківського розпису, керівник Краснокутська Тетяна Федорівна,  Позашкільний навчальний заклад «Міський Палац дитячої та юнацької творчості».

Гран  –  прі  у номінації «фотомистецтво» виборола Мішель Волкова, 18 років за роботу «Футбольні фанати»,  фотостудія «Образ» , керівник Дворний Борис Вікторович, Позашкільний навчальний заклад «Міський Палац дитячої та юнацької творчості».

Запрошуємо всіх на конкурс «Таланти міста Z» – 2022. Тема наступного конкурсу  – «Запоріжжя футуристичне».

Фото Дворного Б.В.