ВЧИМОСЯ ЛІТАТИ

В жовтні 2021 року вихованці гуртку «Авіа моделювання» (керівник Олексій Голубков) навчалися на платформі ZOOM (https://us02web.zoom.us/j/3976676929?pwd=bjd3YXFKWTVoeTZkUEVucHU2ZG1udz09).

Гуртківці разом з керівником освоювали навички з проектування 3D моделей з подальшим їх друком на 3D-принтері, простих та складних елементів моделей літальних апаратів (ЛА).

Також вихованці засвоїли теоретичні заняття з аеродинаміки літаючих моделей, їх проектування, матеріалознавства та технологій виготовлення моделей з різних матеріалів, їх склеювання та оздоблення. На кожному теоретичному етапі розглядалися деталі існуючих моделей літака Wilga Draco 2000, повністю надрукованого «літаючого крила» та наявного парку квадрокоптерів.

Після відвідування технологічного фестивалю Teknofest (Туреччина) на заняттях розглядався досвід Туреччини в розвитку гуртків авіа моделювання, використання ігрової форми «Повітряний бій», що підвищує привабливість технічних гуртків для молоді, а також розвиває льотні навички гуртківців.