ВІТАЄМО НАШИХ ВИХОВАНЦІВ!

Нестерову Єлизавету, вихованку гуртка авторської (бардівської) пісні (керівник  Олена Алексєєва) за здобуття спеціальної нагороди від журі у номінації «Авторська пісня» за написання пісень на слова Марини Брацило на Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони» – 2020. Цього року він відбувся вже всьоме!

Конкурс започатковано за ініціативи творчої громадськості Запорізького краю в 2014 році Запорізьким національним університетом, випускницею якого є поетеса і пісняр Марина Брацило. Конкурс проводився за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. До участі долучилася творча молодь від 15 до 25 років з дев’яти областей України.

Вихованці ансамблю спортивного бального танцю «Фієста» (керівники  Лариса та Геннадій Шевцови) посіли призові місця у VI міжнародних змаганнях  зі спортивних бальних танців: «Winter Cup 2021», які відбулись 31 січня 2021 року  у місті Дніпро в приміщенні культурно-ділового центру «Менора».

На паркеті найкращими стали: Кінебас Мирослава – І місце, ІІІ місце;

Кошулинський Денис та Жадленко Ілона – І місце, ІІ місце;

Фесенко Руслан та Гладун Софія – ІІ місце;

Новотарський Микола та Мамай Софія – І місця!

Вихованці Театру моди, таланту та успіху «Inspiration» (керівник Ірина Борщ) здобули перші місця у І Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Мистецька коляда», який відбувся 17 січня 2021 року у місті Івано-Франківськ (у дистанційному форматі) на базі спортивно-мистецького комплексу «Муніципальний Центр дозвілля».

За результатами конкурсу-фестивалю, І місце отримав колектив театру «Inspiration» у номінації «театри мод та модельні агентства», І місце здобув вихованець колективу Скрима Всеволод у номінації «читці».