Вітаємо переможців!

Наші талановиті вихованці, які залишаються вдома, не перестають радувати своїх педагогів та батьків високими нагородами.

Всеволод Скрима,  вихованець  «Театру моди, таланту та успіху «Inspiration», керівник Ірина Борщ, представив на Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний Олімп» (дистанційний), який відбувся 25-26 квітня 2020 року у місті Полтава,  твір Михайла Коцюбинського   «Intermezzo» та здобув І місце!

Вихованці театрально-ігрового гуртка «Організатори дозвілля», керівник Наталія Островерхова, брали участь у Всеукраїнському театральному онлайн-конкурсі «Маскарад», який відбувся з 21.04. по 01.05. 2020 року при підтримці Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА, Міжнародного  Центру  «Світ очима дітей» та Спілки Європейських Фестивальних Асоціацій. Ярошенко Олександра та Богатова Юлія посіли відповідно І та ІІ місця!

Підведені підсумки ІV Міського конкурсу відеороликів «З любов`ю до рідного краю» та V Міського конкурсу шкільних газет та сайтів «Mediaschool». І знов серед переможців наші вихованці «Медіа – школи».

У номінації «Квиток до успіху» І місце посіли Макарова Юліана, Белицька Катерина, Фурсенко Анна, Ляхов Гліб, Стеценко Максим, Ковтун Поліна, Дегтярьова Анна, вихованці гуртка «Журналістика та видавнича справа», керівник Іляна Печерська.  Група юних журналістів представила цікавий, змістовний матеріал, який був надрукований у газеті закладу, про учасників обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

У номінації «Супер герой мого міста» ІІІ місце у  Ковтун Поліни та Шпак Анастасії за статтю про майстра спорту міжнародного класу з тайського боксу, чемпіонку світу Вікторію Євтушенко, яка, до речі, є тренером наших юних спортсменів.

А ось у номінації «Кожне завтра починається сьогодні» І місце вибороли вихованці фотогуртка «Образ», керівник  Борис Дворний, за серію своїх блискучих художніх фотографій.

Отже, вітаємо та пишаємось вами, наші дорогі вихованці!