ВИБОРЮЄМО ПРИЗОВІ МІСЦЯ ДИСТАНЦІЙНО ТА ОЧНО

Вихованці талант – студії «Фріда» брали участь у незалежному традиційному Всеукраїнському фестивалі східного танцю «You are the best!», який відбувся 17-18 квітня 2021 року у м. Дніпро на базі культурно-ділового центру «Менора» та посіли 17 І місць та 7 ІІ місць !!!

Вихованка Дорофєєва Олександра виборола І місце у категорії «Молодь. Соло. Аматори» та отримала від журі сертифікат на 1000 гривень! Серед призерів цього фестивалю: Мокроусова Марія, Третяк Вероніка, Баннік Марія, Суворова Віолетта, Титаренко Мирослава, Ісаєва Віолетта, Прядієва Дар’я.

Вихованці старшого складу ансамблю спортивного бального танцю «Фієста» брали участь у Всеукраїнських класифікаційних змаганнях «Ритми Дніпра», які відбулись 25 квітня 2021 року у  м. Дніпро на базі готельно-ресторанного комплексу «Хутір». Вітаємо переможців змагань: Кошулинського Дениса та Жадленко Ілону; Фесенко Руслана та Гладун Софію, Прядко Михайла та Романець Софію!

Вихованці гуртка ударних інструментів (керівник Солом’янчук В.А.) плідно попрацювали й взяли участь у міському музичному фестивалі «Акорди позашкілля», який відбувся 30 березня 2021 року на базі ПНЗ «ЦДДЮ Олександрівського району» у дистанційному форматі.

ВІТАЄМО Козирєва Михайла з І місцем та Биковця Ярослава з ІІ місцем у номінації «соліст-інструменталіст».