Випускник – 2020

Продовжуємо представляти наших талановитих випускників Центру Української культури, випускниць гуртка декоративно – ужиткового мистецтва «Петриківський розпис», керівник Краснокутська Тетяна Федорівна.  Насолодитись чудовою галереєю їх робіт.

Бражник Поліна

Володіє різними техніками петриківському розпису, активна учасниця конкурсів, володарка призових місць у міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах.

Гаркуша Ксенія

 

Працює в матеріалі:  розписує дерев’яні, скляні вироби різних форм. Майстерно володіє різними техніками в петриківському розпису, має чудове почуття кольору, легкість та витонченість мазків. Ксенія брала активну участь в конкурсах міжнародного, всеукраїнського, обласного та міського рівня, виставках, втому числі і персональних, має досвід проведення майстер класів. За останні два роки навчання посіла 8 перших місць, 3 других, 2 третіх місця, отримала дві подяки та посіла Гран – прі на Міжнародному конкурсі.

Ольшанська Софія

Навчається у гуртку з 5 років, на достатньому рівні оволоділа різними техніками в петриківському розпису. Брала участь в конкурсах та виставках, посідала призві місця. Працює в матеріалі:  розписує дерев’яні, скляні, гіпсові та керамічні вироби різних форм. Має підприємницьку жилку, використовує її для реалізації набутих знань і навичок.

Потапенко Уляна

Навчається у гуртку з 9 років, на достатньому рівні оволоділа різними техніками в петриківському розпису, використовує традиційні кольори, притаманні цьому розпису. Активна  учасниця та призерка різних конкурсів. Працює в матеріалі:  розписує дерев’яні та керамічні вироби різних форм.

Квашук Яна

Навчається у гуртку з 6 років, за цей час досягла високого рівня в розпису. Працює в матеріалі:  розписує дерев’яні, скляні вироби різних форм.  Майстерно володіє різними техніками в петриківському розпису, має легкість та витонченість мазків.