Випускник 2020

Знайомство з нашими талановитими випускниками триває. Представляємо Вашій увазі талановитих випускниць гуртка «Моделювання іграшки – сувенір», «Зразкового художнього колективу». Керівник О.Г. Туз.

Куделя Карина

За 7 років навчання дівчина  Карина успішно оволоділа техніками плетіння бісером, «канзаші», в’язання гачком, вишивки, торцювання, декупаж, роботи з текстильним матеріалом, шиття, декорування. Призерка різноманітних конкурсів різного рівня, проводила майстер-класи.

Лук’янець Анастасія

Навчалась в гуртку «Моделювання іграшки – сувенір» п’ять років. Успішно опанувала мистецтво виготовлення іграшок – сувенірів, оволоділа різноманітними техніками: шиття, нанизування, плетіння, декорування, вишивання, створювати авторські ляльки. Захоплюється українськими традиціями, полюбляє виготовляти обереги.

 

Cиніпольський Денис,  випускник гуртка німецької мови. Керівник Т.М. Калюжна.

Допитливий, всебічно розвинений вихованець. Легко і швидко може виділити головне в досліджуваному матеріалі, коротко розповісти про найголовніше в тексті, зробити резюме. За роки навчання ним були виконані ряд презентацій та рефератів за темами: «Міста Німеччини», «Великі німці» «Книги у моєму житті», «Людина і навколишній світ», «Кіномистецтво», «Театр у моєму житті», «Подорожуючи, ми мудрішаємо».  Випускна робота Дениса   –  презентація  за темою «Вільний час і хобі».