Випускник – 2020

У 2019-2020 навчальному році у нашому закладі Свідоцтво про позашкільну освіту отримають 30 випускників. Цифра може і не вражаюча, але кожен з наших вихованців – це творча, талановита, компетентна, професійно підготовлена особистість!  Хочеться представити вам їх, щоб і ви переконались у  їх неповторності.

Отже, знайомтесь!

Липовецька Вікторія, випускниця студії образотворчого мистецтва, «Народного художнього колективу» (керівник, відмінник освіти України, Татаринова А.Г.).  Вікторія навчалась у студії 5 років, має природне відчуття кольору та композиції.

Насолодитись її чудовими роботами.

Ільченко Ілля, випускник гуртка ударних інструментів (керівник, заслужений артист України,  Солом’янчук В.А.).

За шість років навчання,  Ілля опанував гру на ксилофоні, перкусії, малому барабані. В репертуарі вихованця такі твори, як: Й.С. Бах «Концерт для скрипки з оркестром ля мінор», І частина, А.І. Хачатурян «Лезгінка», О. Балаш «Концертні етюди», , А. Штарк «Anfang», Дж. Россіні «Тарантелла», М. Будашкін «Концерт для домри з оркестром ля-мінор», І частина, М.А. Римський-Корсаков «Політ джмеля» з опери «Казка про царя Салтана» та інші. Ілля  неодноразово брав участь у конкурсах та фестивалях  у номінації «ударні інструменти, соло», де посідав призові місця.

Корольова Дарина, випускниця ансамблю спортивного бального танцю «Фієста», «Народного художнього колективу» (керівники Шевцов Г.Г. та Шевцова Л.А.). За вісім років навчання Дарина  опанувала на достатньо високому  рівні лексику танців Європейської та Латиноамериканської програм. Має в особистому репертуарі сольні постановки: «Романс», «Почуття» та інші. З партнером Сініциним Єгором, Дарина завоювала багато високих нагород.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Випускники гуртка «FitnessBetta» (керівник Белькова Т.В.) за сім років занять оволоділи теоретичними та практичними знаннями та навичками зі степ-аеробіки, базової аеробіки, силового тренінгу, аеробіки з фітболом, стретчингу. Єлизавета, Таїсія та Ілля вдало випробували себе у якості тренерів групових програм з фітнес-аеробіки.

 

 

Хорошко Дарина,  випускниця Театру моди, таланту та успіху «InspIRAtion» (керівник Борщ І.І.) Дарина виявила артистичні здібності і здатність до постановочної діяльності, випробувала себе у якості ведучої  тематичних заходів. Серед творчих робіт вихованки є колекція одягу, яка посіла ІІ місце на відкритому  Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої моди «Феєрія моди – 2020» (м. Вінниця, 2020 рік). Дарина брала участь у модельних конкурсах, де разом з колективом посідала І місця, але має й особисту нагороду –  Гран-прі  Всеукраїнського конкурсу юних моделей «Степова красуня України» (м. Кропивницький ).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ярош Сергій,  випускник Театру моди, таланту та успіху «InspIRAtion» (керівник Борщ І.І.)

За час навчання, Сергій опанував акторську майстерність, основи вокалу, демонстрацію дефіле, основи хореографії.  Вихованець неодноразово брав участь у показах творчих колекцій під час виступу колективу на конкурсах та фестивалях, а також, має персональні нагороди у номінації «художнє слово».

– Міжнародний дитячий кінофестиваль «NEXT-2018» (м. Одеса, 2018 рік);

– Міський конкурс театральних колективів «Свято Мельпомени» (м. Запоріжжя, 2019 рік);

– фіналіст обласного фестивалю-огляду дитячої творчості «Таланти твої, Запорізький краю!» (м. Запоріжжя, 2019 рік);

– Фестиваль моди «Діалог культур» (м. Полтава, 2019 рік);

– Обласний фестиваль-конкурс дитячих та юнацьких театральних колективів  «Світ театру та Я» – ІІ місце у номінації «читці».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зуєва Олена, випускниця циркової студії «Арлекін», «Народного художнього колективу» (керівники Л.Н. та В.К. Свириденки).


Олена навчалась у студії шість років, оволоділа базовими елементами акробатики, жонгляжу, технікою роботи на кор-де-волані, відбулася як сольний виконавець у жанрі «повітряна гімнастика». Олена неодноразова призерка різних конкурсів, учасниця багатьох міських та обласних заходів та концертів, неодноразово завмирало серце у глядачів від її фантастичних трюків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ільченко Денис, випускник гуртка астрономії (керівник Петриченко Є.С.)

Ільченко Денис це різностороння людина, яка вивчала історію астрономії, космонавтики, основи астрофізики, інструментарій та методи спостережень, основи астробіології, радіоастрономія, позагалактична астрономія, основи астрофотографії. Особистий творчий потенціал Денис зміг вдало реалізувати у багатьох конкурсах: обласний  етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії», 2019р. (м. Запоріжжя) – І місце; обласна виставка конкурс з науково-технічної творчості учнівської молоді «Мій пошук і творчість – тобі, Україно!», 2019 р. – І місце (м. Запоріжжя); обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнів-членів Малої Академії наук України 2019-2020 навчальний рік – І місце  (м. Запоріжжя) з офіційним запрошенням на Всеукраїнський етап до м. Київа (листопад, 2020 року). Денис постійно бере участь у заходах Запорізького астрономічного клубу «Альтаїр», проводить спостереження на власному телескопі, який виготовив власноруч.

Ільченко Денис. Чумацький шлях
Ільченко Денис. Місячне затемнення 2018.

Хочеться побажати всім нашим випускникам успіхів, самореалізації, задоволення від  улюбленої справи.

Далі буде.