«ЧАЙКА» ЗВІТУЄ

25 березня 2021 року у Позашкільному навчальному закладі «Міський Палац дитячої та юнацької творчості»  відбувся звітний концерт вокально – хореографічної студії «Чайка» «Народного художнього колективу».

«Чайка»  – відомий у місті Запоріжжі дитячий художній колектив, у якому навчаються мистецтву хореографії та співу діти віком від 4 до 16 років. Педагогічний склад студії «Чайка» налічує 8 педагогів: викладачі класичного та народного танцю, педагог з вокалу, акомпаніатори-піаністи.

Художній керівник  студії, Трубчанінов Юрій Володимирович, заслужений працівник культури України, балетмейстер – постановник, талановитий організатор та творчий педагог. В студії працюють педагог з вокалу Корнєєва Олена Іванівна, педагоги з хореографії Тимохіна Аліна Ігорівна, Хуторна Вікторія Вікторівна.

До репертуарного плану включені танці Запорізького краю, різних регіонів України, а також танці народів світу. Синтез жанрів хореографії та вокалу дозволяють створювати штучні вокально – хореографічні композиції: «Батько отаман», «Чорноморочка», «Запорізький гопак», «Дунаю, Дунаю», «Метелиця».

У репертуарі студії закарпатський танець  «Дубо танець»,  татарський святковий танець «Апіпа», болгарський народний танець «Шопско хоро», калмицький народний танець «Чічірдик», литовський народний танець «Клумпакойс», грецький танець «Сиртакі», українські народні пісні, пісні українських композиторів, світова класика.

В урочистій обстановці 8 випускників студії, її солісти, які навчалися у студії протягом 9  років, отримали Свідоцтва «Про позашкільну освіту». Багато з них мріють продовжити заняття народним танцем та стати студентами Харківської академії культури. Ця зворушлива подія, коли колись маленькі «чаєнята» перетворились на красенів лебедів та покидають рідну студію, нікого не залишила байдужими.   Привітала випускників і директор закладу Людмила Вікторівна Маринюк, саме на її очах зростали випускники, набували майстерності, яскраво представляли Палац у конкурсах, брали участь у всіх заходах.

На глядачів очікували прем’єри  – нові хореографічні постанови: Білоруська полька «Юрачка» та румунський танець «Мушамауа», італійський танець «Тарантела», нові складні вокальні номери у виконання старшого хору студії: католицька літургія «Мізерере», а капельне виконання Української народної пісні «Ой роде наш красний» солісткою студії Шмідт Ксенією та багато інших.

Батьківський комітет студії теж долучився до свята та подарував старшій та середній групі балету музичні центри для роботи в класах. На концерті були присутні випускники студії різних років, які не забувають свій улюблений колектив.

Звітній концерт – це підсумок роботи творчого колективу педагогів, вихованців та батьків, кропітка робота у класах, зведені репетиції на сцені, підбір музичного супроводу, розробка ескізів костюмів, постановочна робота, участь у конкурсах. До речі, «Чайка» тільки у цьому навчальному році отримала 5 Гран – прі  та 9 перших місць на конкурсах Міжнародного рівня.

Тож бажаємо «Чайці» великих злетів ще набагато років!

« 1 of 2 »