«КОЛО ДІЙ НА КОЛОДІЯ»

14 березня площа перед Палацем була переповнена,   відсвяткувати Масляну-Колодія прийшли мешканці Дніпровського району, вихованці та батьки закладу, всі охочі. Велике опудало, яке в цьому році було схоже на короно вірус,гучну  веселу музику було видно та чути повсюди.

Майдан перед Палацом перетворився на казкові майданчики – ігрові кола: Диво-Коло, Вогне-Коло, Грай-Коло, Месседж-Коло, Міцно-Коло, Сонце-Коло. В Диво-Колі можна було взяти участь у майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва, розписати колодку петриківським розписом, придбати вироби вихованців гуртків. В Міцно-Колі – позмагатися у гирьовому спорті та сфотографуватися зі справжнісінькими лицарями. У Грай-Колі на дітлахів чекали ігри та змагання. У Меседж-Колі – писали записки, щоб спалити разом з опудалом всі негаразди. А у Сонце-Колі  пройшов фестиваль «Сонячний млинець».  Яких тільки млинців не напекли вихованці разом з батьками! Гран-прі фестивалю посіла команда «Театру моди, таланту та успіху InspIration», два перших місця – команди гуртка хореографічної студії «Весняночка», другі місця – гурток Кулінарного мистецтва та гурток декоративно-прикладного мистецтва, треті місця – гурток англійської мови та гурток декоративно-прикладного мистецтва. Пощастило журі конкурсу, у складі директора Людмили Маринюк та українського актора Олександра Третяченко, які куштували всі кулінарні вироби! Кульмінацією свята стало спалення опудала Масляної. На святі звучали народні і сучасні пісні, вихованці Палацу порадували гостей запальними танцями, піснями та яскравим флешмобом.

Програму «Коло дій на Колодія» вели культорганізатор Аліна Лаврова та керівник гуртка спортивного бального танцю «Фієста» Микола Новотарський.

Отже, тепер Весна обов’язково прийде, зігріє нас яскравим сонечком та подарує надію на тепло та радість!

« 1 of 2 »