ДЛЯ ТИХ, ХТО ПРАГНЕ ДИВУВАТИ

12 вересня на оглядовому майданчику біля Палацу розташувались  презентаційні локації колективів та гуртків, де блищали на сонці численні нагороди, кубки, медалі, красувались дипломи, творчі роботи вихованців.

Ті, хто завітав  на свято-презентацію  діяльності позашкільного  навчального закладу «Міський Палац дитячої та юнацької творчості», познайомились з  численними можливостями, які пропонує Палац та наш креативний педагогічний колектив. Ми охоче відчиняємо двері в осередок творчості та мистецтва, в епіцентр навчання, розвитку та розваг.

Всіх присутніх привітала директор закладу Маринюк Людмила Вікторівна, яка розповіла про найголовніше пере завантаження цього року –  масштабну реконструкцію будівлі закладу, після якої наш Палац стане ще більш привабливішим та комфортним для юних мешканців міста, стане справжньою окрасою Запоріжжя.  Людмила Вікторівна також презентувала спеціальний випуск газети «Підлітковий шлях», на сторінках якої були представлені всі гуртки та колективи закладу.

Гості свята мали можливість почути, побачити майже всі напрямки діяльності закладу. Наші педагоги, які знаходились на пітч-майданчиках,  надали вичерпну інформацію про гуртки, вікові вимоги та перспективи. Були представлені нові гуртки: робототехніка, авіа моделювання, театральний гурток. Бажаючі записувались до гуртків за вподобаним напрямком.

Ще були яскраві виступи відомих художніх колективів: вокально – хореографічної студії «Чайка», хореографічної студії «Весняночка», Талант – студії «Фріда», циркової студії «Арлекін», Театру моди, таланту та успіху», ансамблю спортивного бального танцю «Фієста».

Наприкінці свята  всіх запросили на флешмоб «Все залежить лише від нас», який став вже візитною карткою Палацу. А на честь 85-річчя Палацу небо над Дніпром  розквітло всіма барвами святкового салюту!

Тож, з новим 2021-2022 навчальним роком!