TEKNOFEST ДЛЯ АВІА ГУРТКА

22-25.09.2021 у м. Стамбул на території стамбульського аеропорту імені Ататюрка відбувся найбільший в Турції та другий за масштабністю у світі захід в галузі технологій та авіації, на якому побував Голубков Олексій Юрійович, керівник авіа модельного гуртка нашого закладу.  Фестиваль був насичений семінарами, технологічними змаганнями, виставками турецьких та іноземних технологічних підприємств.

Відвідувачі також мали можливість насолодитися чисельними атракціонами та авіаційними демонстраціями з авіа шоу від «Solo Turk», «Turkish Stars» та від міжнародних пілотажних груп, а також стрибками з парашутом.

Люди різного віку, від учнів початкової школи до підприємців, мали змогу брати участь у конкурсах зі своїми проектами. Було обладнано декілька арен, де молодь змагалася зі своїми роботами, FPV- квадрокоптерами (брала участь і українська команда пілотів) демонструвалися зібрані молодими командами електрокари, ракети, авіамоделі, підводні апарати, роботи широкого напрямку. Мабуть, більше половини відвідувачів й учасників даного техно-фестивалю – це були діти й підлітки!

Відвідування даного заходу дозволило розвинути свої знання, перейняти досвід й ще раз упевнитися що наша команда йде у правильному напрямку:

– створення своєї STEM-команди спеціалістів й заохочування молодого покоління, функціонування на базі Позашкільного навчального закладу «Міський палац дитячої та юнацької творчості» гуртків Авіа моделювання та Робототехніки, створення STEM-лабораторії “FABLAB” (у кооперації з доцентом Національного університету «Запорізька політехніка» Олексієм Шевченком), можливість майбутніх контактів з «Ноосферою» Макса Полякова, який заохочує й підтримує STEM-проекти по всьому світу; проведення у майбутньому  своїх технологічних фестивалів й виставок.