ДУБЛЕРИ В ДІЇ

Протягом двох тижнів  9 вихованців  проводили в своїх колективах  заняття, які готували разом з педагогами. Дублери хвилювалися, але в  бажанні провести цікаві заняття та не підвести своїх керівників, були наполегливими  та рішучими.

Гріпас Андрій, вихованець ансамблю спортивного бального танцю «Фієста»,

під час проведення розминки був вимогливим та принциповим до своїх товаришів.

Скринник Мар’яна,  вихованка «Театру моди, таланту та успіху». Заняття з сценічної мови, вимагало культури мовлення від дублера.

Головатенко Тая і  Белькова Єлизавета,  вихованки гуртку «Fitness Betta», до підготовці занять  підійшли вдумливо та  креативно.

Семенова Ксенія та Козакова Настя,  вихованки хореографічної студії «Весняночка», під час заняття  досліджували особливості рухів Західної та Східної України.

Дущак Анастасія,  вихованка гуртку німецької мови,  на занятті  про великіх німців  знайомила з творчистю німецького поета Райнера Марії Рильке.

Заняття Глущенко Данило,  вихованця гуртку таїландського боксу, відрізнялося  послідовністю дій та вмінням спілкуватися з вихованцями.

Коршикова Карина,  солістка хору вокально-хореографічної студії «Чайка»,  за допомогою руханок, скоромовок працювала над розвитком артикуляційного апарату вихованців молодшій групі для чіткої вимови тексту пісень.

Підводячи підсумки проекту, учасники ділилися своїми враженнями від пережитого, погодились, що робота педагога позашкільної освіти відповідальна і складна. Це талановита особистість, яка любить дітей і готова ділитися своїм досвідом.

Учасники проекту вдячні педагогам Шевцову Геннадію Геннадійовичу, Борщ Ірині Іванівні, Бельковій Тетяні Володимирівні, Скрипченко Олені Сергіївні, Валієву Ренату Іскандаровичу, Корнеєвій Олені Іванівні. Калюжній Тамарі Михайлівні   за підтримку  їх рішення  та підготовку до   Дня дублера. Коли мрієш і дієш – обов’язково  досягаєш мети!