Навчаємось дистанційно

Дорогі наші вихованці! Ви скучили за режимом оф лайн? Втомилися від локдауну та сподіваєтесь, що, обмеження ненадовго? Мрієте відчути феєрверк позитивних емоцій від відвідування своїх улюблених занять та зустрічей з педагогами та друзями?

Дочекайтесь! Ми віримо, що звичні для нас радощі повернуться незабаром!

А поки працюємо дистанційно!

Допомагаємо вихованцям здобути нові знання, необхідні для творчого розвитку особистості,  вивчаємо новий матеріал, забезпечуємо розвиток і  реалізацію творчих здібностей.

В нашій рубриці «Працюємо дистанційно» будемо знайомити вас з новинами із гуртків та творчих колективів, їх досягненнями та успіхами.

Тож, починаємо!

Гурток естрадного співу (керівник Сіверінова В.В.) працює на платформі ZOOM. Розібрано навчальні теми: «Робота над репертуаром: «Віночок» (муз. С. Родько, сл. А.Бінцаровська);  «Діти війни» (муз. та сл. Міли Нітіч). Приділялась увага дикції, вокальному диханню, фразуванню, динаміці виконання вокальних творів.

Гурток сценічного мовлення та конферансу (керівник Лаврова А.О.) працює у вайбер-групі.  В Instagram  індивідуально педагог проводила заняття з вихованцем Владиславом Бесчастним, який є абітурієнтом Київського університету культури і мистецтв (кафедра кіно і телебачення). Відпрацьовувалась вступна програма, яка складається з віршу, прози, байки та імпровізації (наприклад, проза Вім Вендерс «Небо над Берлином»). Решта вихованців працювала над дикцією: опановували скоромовки за допомогою  челенджу скоромовок.

Гурток «FitnessBetta» (керівник Белькова Т.В.) проводить заняття  на платформі ZOOM. Педагогом розроблено оздоровчі комплекси для виконання вправ вихованцями в домашніх умовах, при цьому, максимально мінімізовано ризики до травмувань. Допомагає проводити тренування вихованка-випускниця Белькова Єлизавета. Під час тренувань виконувались вправи для зміцнення м’язів спини, вправи для пресу, вправи для рук.

Гурток бардівської (авторської) пісні (керівник Алексєєва О.І.) навчання відбувається на платформі ZOOM. Це дало змогу сконцентруватися на більш глибокій індивідуальній роботі, що має певні результати: Марк Толмачов оволодіває майстерністю сольних виступів, Андрій Шуляков  –  навичками акомпанементу, робить  перші кроки в оволодінні навиками співу під власний акомпанемент, Іван Мотуз успішно оволодіває азами гітарного акомпанементу. Наймолодші вихованки – Ліза Шулякова та  Мирослава Півар вивчили 3 нових пісні під акомпанемент А.Шулякова та керівника гуртка Алексєєвої О.І.

Всі вихованці та їхні батьки  з грудня 2020 беруть участь у Всеукраїнському  zoom-проекті учасників фестивалю «Сонячний зайчик». Завдяки цьому, мають можливість публічно виступати. В цілому, участь у щомісячних виступах такого формату дуже заохочує вихованців до активного самовдосконалення.

Ансамбль спортивного бального танцю «Фієста» (керівники Шевцов Г.Г., Шевцова Л.А., керівник гуртка Новотарський М.Є.) – відтворює навчальний процес у вайбер-групі, також, має персональну сторінку у Facebook. Вихованцям було запропоновано наступні відео матеріали: «Комплекс вправ для збереження фізичної форми»; «Вправи для позиції у європейській програмі»; «Розминка для початківців». Вихованці старшого складу ансамблю готуються до  участі у Всеукраїнських класифікаційних змаганнях «Ритми Дніпра» (25 квітня 2021 року, м. Дніпро).

Студія образотворчого мистецтва проводила заняття в Google Class-room з чітким формулюванням домашнього завдання й термінів виконання для вихованців.

Татаринова А.Г., теми: «Виконання малюнків простим олівцем», «Малювання геометричних фігур: овали, конус, еліпс». Арсієнко О.Л., теми:  сюжетна композиція «Весна в саду», «Зустрічаємо весну», виготовлення поробки «декоративне Пасхальне яйце». Вихованці образотворчої студії взяли участь у дистанційних конкурсах: міжнародний конкурс малюнка «Золотий мольберт» (м. Львів); міжнародний конкурс малюнка та писанкарства «Пасхальна Палітра» (м. Дніпро).

Вихованці театрально-ігрового гуртка «Організатори дозвілля» (керівник Островерхова Н.В.) протягом дистанційного періоду навчання готувались до міського фестивалю дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони» (23 квітня 2021р.), створювали конкурсні відеозаписи. Заняття проходили у вайбер-групі. У вищезазначеному конкурсі беруть участь Ярошенко Олександра (Н. Погребняк «Пам’ять серця»), Богатова Юлія (Л. Костенко «Я закохалась…я хочу знати, любиш ти мене?), Бойко Наталья (І. Крилов «Мавпа та люстерко»), Хіміч Ярослава (І. Майська «Про кота»). – відео «Богатова Ю.-Л.Костенко Я закохалась…».