ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ У ГУРТКАХ

З 18.10.2021р. на період дій «червоного» рівня епідемічної  небезпеки на території Запорізької області педагоги закладу проводили заняття із використанням дистанційних технологій та забезпечили безперервність навчально-виховного процесу.

У гуртку астрономії (керівник Петриченко Євген Сергійович) заняття проводились дистанційно за допомогою програми Classroom, Facebook, Youtube,  телеграм каналу та Вайбер. У групі основного рівня навчання вихованці опанували такі теми, як  «Міфи та легенди про зоряне небо», «Сонячна система», «Відкриття видатних вчених астрономів», «Жінки астрономи».

Театральний гурток «Pikasello» (керівник Шкляренко С.В.), група І року навчання рівень початковий, заняття проводились на платформі ZOOM. Вихованці ознайомились із терміном «жестикуляція», вивчили певні види жестів та переглянули в ютюб (відеоролик): «Доцільність застосування деяких жестів у життєвих ситуаціях». Тривала робота над навичками артикуляції засобами промовляння скоромовок (методом повторення після викладача та самостійно із поступовим прискоренням).  Приділялась увага розвитку вмінь передавати характер і настрій музичної композиції в форматі виконання музично-пластичної імпровізації.

Найменші вихованці ансамблю спортивного бального танцю «Фієста» (керівник Новотарський М.Є.) вивчали лексику європейських танців засобами гри, веселих змагань, заохочувальними чинниками, яскравими засобами наочності, комфортним та гумористичним стилем спілкуванням. Відео заняття побудовані в режимі чітко дозованого навантаження, з урахуванням психофізичних особливостей дітей 3-5 років.

Студія образотворчого мистецтва, керівник Татаринова А.Г.

Заняття відбуваються на платформі Google Class-room. У період з 18 по 31 жовтня 2021 року у групах основного та вищого рівнів було опановано наступні теми:

У групі початкового рівня вивчалась тема «Кольори веселки. Три головних кольори».

  

У групі основного рівня навчались поетапного малюнку голови людини На підставі виконаного домашнього завдання, можна стверджувати, що вихованці засвоїли пропорційні канони античності голови та обличчя людини;  складові частини форми голови, три виміри розміру голови (фронтальний, профільний та горизонтальний).

Гурток квітникарів-аранжувальників (керівник Корзун С.А.)

Дистанційна робота у гуртку здійснювалася через використання веб-сервісу Classroom, групи гуртка у додатку Viber, Zoom-конференцій.

Під час навчання вихованці ознайомилися з декоративно-листяними видами рослин відкритого ґрунту, асортиментом рослин для осінніх букетів та композицій, видами сухоцвітів; опанували техніку виготовлення квітів з осіннього листя та складання букетів із застосуванням сухоцвітів, плодів, аксесуарів.

  

У гуртку «Квіткова фея» (керівник Мінченко Ганна Костянтинівна)

вихованці І року навчання початкового рівня виконували завдання у гугл-класі за темами: «Живопис. Хроматичні й ахроматичні кольори» (чорне та біле, котик у ромашках, зебра), «Живопис. Теплі й холодні кольори» (осінні дерева, фантастична осінь, кораблик у морі), «Перші поняття про натюрморт. натюрморт з фруктами» «Графіка. Пастель. Ведмедики».

  

У гуртку графічного дизайну (керівник Соболь Ірина Валеріївна) відбувались цікаві заняття за темами «Стилізація фотографії під акварельний малюнок у фотошопі. Робота зі смарт об’єктами, фільтрами, завантаження, установка, налаштування стилізованих пензликів.»

Декілька виконаних вихованцями готових робіт.