ЗІРКОВИЙ ФЕЄРВЕРК «ФРІДИ»

Вересень став знаковим у досягненнях вихованців талант-студії «Фріда»  (керівник Ганна Дановська), які  активно брали участь у змаганнях та фестивалях зі східних танців.

24-25 вересня відбувся Відкритий Чемпіонат Запоріжжя та області з Bellydance (відбірковий тур на чемпіонат України 2021), який пройшов у ПК «Металургів». Вихованки колективу здобули 29 призових нагород, серед яких І місць – 13; ІІ місць – 13; ІІІ місць- 3. Вітаємо з персональними нагородами Прядієву  Дар’ю, Суворову Віолетту, Режко Марію-Вероніку, Баннік Марію, Дворниченко Анастасію, Третяк Вероніку, Чернікову Віталіну, Мінасенко Марію. У командних змаганнях (формейшн) вихованки студії посіли два І місця у програмах «Show Bellydance» та «Raqs Sharqi».

26 вересня молодший склад студії «Фріда» взяв участь у Всеукраїнському конкурсі сучасного танцю «New Generation Z and A», який відбувся у ПК «Металургів». На конкурс було представлено колективний виступ, дуетну композицію та сольне виконання.  Вітаємо з ІІ місцем колектив вихованок «Фієсти», зі срібною нагородою дует Краснокутську Анну та Галка Кіру! «Золото» виборола Глухарева Ольга  (вікова категорія «ювенали») за сольне виконання композиції «контемп»!

З 30 вересня  по 03 жовтня 2021 року провідні вихованки старшого складу талант-студії «Фріда» брали участь у Всеукраїнських змаганнях зі східних танців «The Way to the Stars» («Шлях до Зірок»), які відбулись у місті Києві на танцполі концертно-танцювальної зали «Ровесник». І знов розсипи медалей та призів! Вітаємо з призовими нагородами Мокроусову Марію – І, ІІІ місця, Лисевич Тетяну –   ІІ місце, IV та VII місця, Дорофєєву Олександру – ІІ місце, Ксензову Катерину – І місць – 3, ІІ місць -3!

Бажаємо колективу нових перемог та безліч призів!