Інклюзивна майстерня

У Міському Палаці дитячої та юнацької творчості стартував проект «Мій інклюзивний медіа-світ». Навчитися петриківському розпису, ліпленню з пластиліну чи малюванню різними техніками тепер можна не виходячи з дому.

Проект «Мій інклюзивний медіа світ» став одним з переможців конкурсу соціальних проектів «Ми – це місто» у 2018 році, на його реалізацію Палац отримав 100 тисяч гривень, за які придбали сервер та дві відеокамери.
Програма «Інклюзивна майстерня» створена для «особливих» дітей, в яких не завжди є можливість відвідувати творчі гуртки. Аби кожен маленький глядач зміг спробувати себе у різних видах творчості, педагоги Палацу добирають найцікавіші теми для майстер-класів.

 

Запис відео-занять здійснюють вихованці медіа-школи Міського Палацу дитячої та юнацької творчості.
Щоб побачити майстер-клас, потрібно зайти на сайт Палацу дитячої та юнацької творчості, «клікнувши» на кнопку «Інклюзивна майстерня».

Натиснувши на неї, можна перейти на ютуб – канал проекту. Згодом  планується проведення занять у прямому ефірі, щоб діти могли отримати відповіді на свої запитання під час майстер-класу.