КОНКУРС «МІС І МІСТЕР KIDS STARS»

1 червня у Позашкільному навчальному закладі «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся регіональний конкурс «Міс і містер Kids Stars», який проходить в рамках Міжнародного кінофестивалю «Золотий ключик», який пройде з 11 по 19 липня у м. Бердянськ у рамках кінофестивалю «Бригантина».

Оцінювало учасників професійне журі на чолі з генеральним директором Міжнародного кінофестивалю «Бригантина», президентом творчого міжнародного кінофестивалю «Золотий ключик» Олександром Махотіним (м. Київ).

Члени журі:

– завідувачка кафедри Класичного приватного університету, авторка та ведуча телепрограми для дітей «Маленькі дорослі» на телеканалі Z; депутат Запорізької міської ради Інна Пенчук;

– відома благодійниця, Запорізький нотаріус Тамара Карташова;

– дизайнер – модельєр Ангеліна Данченко;

– відеограф, фотограф та співорганізатор конкурсу Дмитро Павловський;

– директор «Міського Палацу дитячої та юнацької творчості» Людмила Маринюк.

У конкурсі брало участь 12 учасників, наймолодшому 4 роки.

Перед учасниками постало завдання: перевтілитися у героя казки чи мультфільму, виступити в жанрі театралізованої пародії, продемонструвати свій акторський, танцювальний або вокальний таланти.

Під час підготовки до конкурсу вони приміряли на себе персонажів, вивчали їх особливості, підбирали вбрання, складали кожен власний сценарій номера, репетирували.

Талановитий актор може прийняти на себе безліч ролей, як говорять «прожити не одне, а десятки життів», пройти етапи не тільки зовнішнього, а й внутрішнього перевтілення, отже, ця професія не легка, потребує сумлінної праці. Нашим творчим, позитивним, сміливим конкурсантам все під силу!

Вітаємо маленьких акторів з перемогою в собі і в конкурсі ” Міс і містер ” Дитячі зірки “. Всі отримали дипломи, статуетку Оскара, подарунки від організаторів, партнерів, солодкий стіл від батьків, величезний торт від Палацу, шквал оплесків і унікальні емоції. Вітаємо переможців в номінаціях:

Міс Кідс Стар – Вікторія Чорна

Містер Дитяча Зірка – Всеволод Скрима

Міс Глядатських симпатій – Олександра Гаркавенко

Містер Глядатських симпатій – Марк Ковбасюк

Актор року – Аліса Долгінська

Відкриття року – Василиса Рябко

Талант року – Вероніка Режко, Аліна Бажан

Приз глядацьких симпатій – Катерина Лапонова

Зірка телеекрану Мар’яна Скринник, Анастасія Борщ, Анастасія Тимченко.

Переможці конкурсу «Міс і містер Kids Stars» візьмуть участь у Міжнародному конкурсі «Золотий ключик».