ВЕРНІСАЖ ФОТОСТУДІЇ «ОБРАЗ»

На бульварі Центральному в Запоріжжі у виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України відкрилася виставка запорізьких митців, присвячена підсумкам декількох місяців спільної творчої роботи художників, фотографів та артистів ансамблю народної пісні та побутового танцю «Оксамит». Майже 200 живописних, графічних та фотографічних образів презентовано в експозиції.

Свій доробок представили як відомі художники Ірина Гресик, Олександр Жолудь, Анатолій Якимець так і молоді митці. А учні молодіжної фотостудії «Образ» Запорізького міського Палацу дитячої та юнацької творчості Олександр Бехтер, Мішель Волкова, Іван Джурасович, Марія Житник, Поліна Іванова та Данімір Некраса під керівництвом Бориса Дворного фотографували як артистів «Оксамиту» під час позування художникам так і сам творчий процес роботи митців.

Більше 30 цікавих фотографій представлено на виставці поряд з живописом художників.  Під час вернісажу ансамбль «Оксамит» виконав свої кращі пісні та танці, дивуючи всіх глядачів своєю майстерністю.