ФІНАЛ ЛІТЕРАТУРНОЇ ГРИ «ЛАБІРИНТ»

18 травня 2021 р. у Міському Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся фінал літературної гри «Лабіринт». Грали за твором королеви детективного жанру Агати Крісті «Вбивство у кривому будиночку».

У фіналі брали участь найсильніші гравці року. Це дев’ять команд: гімназія №104, гімназія №50, навчально – виховний комплекс  №109, спеціалізована школа № 100, гімназія  №93, загальноосвітня школа №108, гімназія «ОРТ – Алєф», ліцей №105, спеціалізована школа № 7.

Гра проходила у цікавій та напруженій атмосфері. Кожна команда прагнула перемогти. Питання були складні та неочікувані. Гравці нервували, але впевнено йшли до перемоги.

Грамоти та подарунки від Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради вручала переможцям директор Палацу Людмила Вікторівна Маринюк.

Вітаємо призерів: І місце спеціалізована школа №7, ІІ місце – Гімназія «ОРТ – Алєф», ІІІ місце – Гімназія №93.

Грамотою за участь нагороджені команди Гімназії №104, Гімназії №50, Ліцею №105, загальноосвітньої школи №108, спеціалізованої школи №100, навчально – виховного комплексу  №109.

Окрім самої гри, у фіналі відбувся конкурс буктрейлерів. Буктрейлер – це відеоролик, який презентує книгу з метою пропаганди читання. П’ять шкіл представили на суд журі свої роботи.

Чотири команди посіли призові місця за буктрейлери:

Гімназія «ОРТ – Алеф» – І місце.

Ліцей №105, Гімназія №93 – ІІ місце.

ЗОШ №7 – ІІІ місце.

ЗОШ №100 за участь у конкурсі буктрейлерів.

Чекаємо на зустріч з гравцями у наступному сезоні літературної гри «Лабіринт 2021-2022». Нехай відбудеться гра!