ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС САМИХ

Квітуча весна, неповторний травень, і… яскрава подія у талановитому колі вихованців Міського Палацу дитячої та юнацької творчості! Сьогодні нашому Палацу виповнюється 85 років! Поважний ювілей, але щороку ми відчуваємо, що все тільки починається!

Блискучі, самобутні колективи  вітають рідний Палац і приймають щирі поздоровлення! Вишукане танго від народного художнього колективу, ансамблю спортивного бального танцю «Фієста», запальна «Шопско хоро» від народного художнього колективу, вокально-хореографічної студії «Чайка», східний колорит від вихованок талант-студії «Фріда», веселий «Козачок з бубнами» від народного художнього колективу хореографічної студії «Весняночка», загадкову композицію «Дежавю» від «Театру моди таланту та успіху «Ispiration».

Після танцювального батлу відбувся святковий флешмоб, присвячений ювілею закладу, наприкінці якого всі учасники вишукались у зірочку, його емблему.

Незважаючи на величний вигляд Палацу на березі Дніпра, його серце живе, сповнене добра і натхнення, тут кожна цеглина дихає добром, творчістю та вірою в талант! Душа Палацу – наші вихованці! Світлі, щирі, активні та драйвові!

Все залежить від нас самих, тож йдемо далі – до перемоги, до нової мети! Віват, Палаце! З ювілеєм!