З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ПАЛАЦ!!!

Сьогодні дуже важливий день!!! 85 –  річчя позашкілля Запоріжжя та 35 років Міському Палацу дитячої та юнацької творчості! 19 травня 1986 року урочисто відкрив свої двері для дітей Палац на березі Дніпра!

Колись, в далекому 1936 році, позашкільна робота в Запоріжжі починалася з комбінату, де знаходилося всього декілька гуртків. В числі перших – образотворча студія, засновником якої був відмінник народної освіти УРСР, художник І.Ф. Федянін (в цьому році образотворчій студії – 85років) та балетна студія.

У післявоєнні роки у Палаці були створені нові колективи: хор, ляльковий театр, драматичний та шаховий гуртки, студія бальних танців та інші.

Багато подій відбулося в житті Палацу, та всі ці роки він був бажаною домівкою для тисяч юних запорожців, які розкривали тут свої таланти, розвивали здібності і назавжди зберегли про нього найкращі спогади.

Чотири будівлі змінив Палац за своє існування. З 1986 року Палац знаходиться за адресою площа Запорізька,1. Місце, де розташована сучасна будівля Палацу – унікальне. За чисельними легендами саме тут зупинялися Петро І, Мазепа і Карл ХІІ, Козацькі гетьмани. Та і архітектуру будівлі не повторює жодне місто в Україні.

Сьогодні – це комплексний заклад позашкільної освіти, занесений до Переліку найбільших навчальних закладів України. У 147 гуртках, творчих художніх колективах різного профілю щорічно здобувають позашкільну освіту і проводять своє дозвілля більш ніж дві тисячі дітей.

Палац готувався до ювілею, але обставини, які не залежать від нас, внесли свої корективи. Палац обнесений парканом і готується до масштабної реконструкції. Урочистості будуть пізніше, а сьогодні о 16.00 на оглядовому майданчику біля Палацу пройде танцювальний батл та флешмоб. Міський Палац дитячої та юнацької творчості привітали учасники всеукраїнського фестивалю авторської пісні”Сонячний зайчик”, який вже не перший рік проходить в Запоріжжі! Нам дуже приємно. Насолоджуйтесь разом з нами! З днем народження, Палац!!!

Директор Людмила Маринюк