ЛАБІРИНТ ІІ ПІВФІНАЛ

А знаєте, що мода на читання книг повертається? Читати сьогодні – це круто! 26 лютого 8 команд з різних навчальних закладів міста це довели, змагаючись на сцені нашого закладу на краще знання твору відомого українського письменника Сергія Гридіна «Не такий». Це твір про сучасне підліткове середовище, де є вічний конфлікт між батьками та дітьми, конфлікти з вчителями, зрада друзів, комплекси з приводу надмірної ваги та інше. Це твір і про те, як навчитися відстоювати власну думку та залишатися самим собою.

Учасників гри привітав студент І курсу магістратури кафедри української філології ЗНУ Смірнов Олександр. Він сказав, що письменник Сергій Гридін мешкає на заході країни, але його книга дуже популярна і на сході. І це об’єднує молодь.

Учасники гри зустрілися з інспектором сектору ювенальної превенції Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області Охріменко С.Г. Під час дискусії «Підліткове середовище та право», мова йшла про те, як можна заздалегідь запобігти конфлікту, про відповідальність за свої вчинки перед законом.

Ну і нарешті – переможці ІІ туру: І місце – команда «93/10» гімназії № 93;

ІІ місце – команда «93/11» гімназії № 93; команда ліцею №105; ІІІ місце –ЗОШ №36.

Партнерами гри стали комунальний заклад Обласна бібліотека для юнацтва та кафедра української філології ЗНУ.