ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

3 березня, напередодні Дня народження великого Кобзаря, в рамках заходів, Шевченківського тижня, у Палаці відкрилась виставка робіт запорізького нотаріуса Тамари Карташової «Шевченкові краєвиди». Представила гостю присутнім та розповіла про її творчість Ірина Борщ, заступник директора з виховної роботи. Тамара Михайлівна створює репліки картин великого Кобзаря, написані ним у різні роки. Здебільшого – це картини молодого Тараса Григоровича. Талановита художниця щорічно поповнює власну скарбницю новими роботами, надихаючись місцями, де бував Кобзар.

На виставці також були представлені роботи вихованців студії образотворчого мистецтва та гуртка «Квіткова фея» нашого закладу. Розпочали захід вихованці гуртка «Сценічної мови та конферансу» літературно-музичною композицією «Кобзар, співець святої волі».

Маринюк Людмила Вікторівна, директор закладу, висловила подяку  Тамарі Карташової за її творчість, сподівання на подальшу співпрацю та подарувала ляльку – мотанку на згадку про цю подію.

З 9 березня виставка буде демонструватись у Позашкільному навчальному закладі «Будинок дитячої та юнацької творчості  Заводського району».