МАСЛЯНА У ПАЛАЦІ

У неділю 1 березня у Палаці було весело та людно. Радісно та гучно звучала музика, а кумедні Миша та Кіт запрошували всіх охочих приєднатися до святкових веселощів! Свято розпочалося з  фестивалю «Сонячний  млинець». Представники від гуртків та студій закладу   представляли свої кулінарні вироби, смачні млинці, співали пісні та читали вірші, брали участь у веселих іграх. Юні художники відображали свято Масляної у своїх картинах, а вихованці гуртків декоративно – ужиткової творчості влаштували ярмарок чудових художніх  виробів та майстер – класи з виготовлення ляльок – мотанок, іграшок та чудових прикрас.

Свято було продовжено вже на вулиці, де височіла 4-х метрова Марена, символ Зими. Красуня Весно та розкішна Зимонько сперечались у всіх на виду, хто головніший та важливіший. Всіх  радо зустрічали талановиті вихованці Палацу: вокально – хореографічна студія «Чайка», хореографічна студія «Весняночка» закружляли у вихорі запальних танців, «Театр моди таланту та успіху»  презентував нову креативну колекцію одягу, середньовічні лицарі із гуртка «Історичне моделювання» відчайдушно бились між собою, блищали обладунки та дзвеніли шпаги!  Найсильніші спортсмени з горьового спорту мірялися силою з охочими чоловіками, а сама Любов Черепаха, багатократна чемпіонка світу,  виступила у ролі судді.

Нарешті запалало величезне вогнище, відбулось символічне спалювання опудала, вогонь забрав і сум, і непогоду! А наприкінці всіх об’єднав флешмоб від «Весняночки».

Зі святом всіх! З Масляною, з Весною!

Фото Бориса Дворного