Зимовий сад навесні

Є у нашому Палаці надзвичайне місто – чудовий Зимовий сад.  Це зелений куточок у будь-яку пору року. Рослини в нашому зимовому саду представлені в широкому асортименті, починаючи із екзотичних пальм, фікусів, орхідей, араукарій, хлорофітумів, бегонії і багатьох інших унікальних рідкісних рослин – навіть перерахувати всі назви досить непросто, все треба побачити на власні очі та почути історії походження представлених видів.

Наш сад особливий.  Тут мешкають хвилясті папуги, нерозлучники, німфа – карели, какарики. Їх неугавний спів та миле буркотіння  покращують настрій та знімають психологічне навантаження. Є в нашому саду й особлива папуга, який відгукається на своє ім’я Петрик  та знає того, хто ним опікується, не боїться  та довіряє йому.  А ще можна годинами спостерігати за красою та плавністю рухів королівських карпів – кой, астронотусів, золотих рибок, парчевого сому.

Зимовий сад — це гарно. У ньому можна доглядати й милуватися екзотичними рослинами, не властивими для нашого клімату. А ще він допомагає розв’язати завдання екологічного виховання дітей. Кожен об’єкт чи предмет саду спонукатиме їх до пізнавальної, естетично-споглядальної, морально-ціннісної, практично спрямованої діяльності, формуватиме навички догляду за живою природою. Для нашого закладу це спосіб оновлення освітнього простору. Тож, завітайте до нашого Зимового саду!