НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ

17 грудня у Міському Палаці дитячої та юнацької творчості відбулася прем’єра новорічної вистави-феєрії «Таємнича історія замку Норд». Сучасного глядача важко здивувати, але ми все ж спробували. Адже вистава, що народилася цього року – це нове прочитання знайомих з дитинства казок. Тут і «Красуня та Чудовисько», і «Попелюшка», і «Дванадцять місяців».

Добро і зло, пиха й чемність, заздрість і самопожертва – все це є у сюжеті новорічної феєрії. Мелодії сучасних пісень у поєднанні з класичним сюжетом занурюють глядача у неймовірну історію пошуку справжнього добра і кохання.

У виставі брали участь вихованці спортивного бального танцю «Фієста», талант-студії «Фріда», циркової студії «Арлекін», гуртка сценічного мовлення «ГовориТи». Різноманітні за жанром номери сплелися у творчий візерунок «Таємничої історії замку Норд». Головні ролі лорда Нормана й Тіни зіграли молоді педагоги Палацу – Микола Новотарський та Ксенія Голубова.

За лаштунками вистави з початку навчального року тривала кропітка робота. Бо цьогорічна вистава – це колаборація колективів Палацу та відомих запорізьких вокалістів. Чарівну омелу з диво-квіткою зробили керівник вокально-хореографічної студії «Чайка» Юрій Трубчанінов та керівник гуртка «Робототехніки» Сергій Інденко. Чудові вітражі намалювали вихованці студії образотворчого мистецтва під керівництвом Олени Арсієнко. Костюми головних героїв – кропітка робота Яни Уманець.

Чудова, загадкова, музична, неперевершена казка, яку підготували режисери та автор ідеї Аліна Лаврова, Олена Каменєва, балетмейстери Микола Новотарський та Ганна Дановська, постановник циркових трюків Ксенія Голубова, звукорежисер та художник по світлу Едуард Криворученко.

Та яка ж казка без новорічного дива? А в ній див вистачило на кожного глядача! Першими глядачами вистави стали дівчатка та хлопчики, які перебувають на обліку в міській Службі у справах дітей. Окрім перегляду вистави, всі діти отримали солодкі подарунки. А ще обмінялися один з одним вітаннями до прийдешніх свят!