НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ ЧАЙКИ

За традицією 17 грудня у Палаці відбувся новорічний концерт вокально – хореографічної студії «Чайка», на який були запрошені батьки всіх груп колективу. Концерти «Чайки» – це завжди яскраві, незабутні емоції від режисури дійства, різноманіття хореографічних постановок, вокальних номерів, неповторних костюмів і, звичайно, від професійної виконавської майстерності талановитих вихованців! 33 концертних номери сприймались як одне ціле!

Чарівний початок концерту в блакитному кольорі, зі свічками –  «Павочка ходить», солістка Віра Уманець (вокал) змінюється різдвяним «Дідухом» та запальною «Метелицею».  Молодші вихованці студії, які вперше вийшли на велику сцену, не розгубились та дружньо співали новорічні пісеньки та танцювали.  Злагоджено звучав хор студії, старший та зведений, який порадував глядачів новими творами. Запальні українські народні пісні, пісні сучасних українських композиторів чудово прозвучали у виконанні солістів Коршикової Карини, Анастасії Мінченко, Еліни Петренко, Ксенії Шмідт.

Старша група балету під бурхливі оплески та крики «Браво» майстерно виконувала український танець «Дуба танець», румунський танець «Мушамауа», болгарський танець «Шопско хоро», татарський танець «Апіпа», білоруський танець «Юрачка».  Апофеозом концерту стало віртуозне виконання вокально – хореографічної композиції «Батько отаман», яка принесла «Чайці» не один Гран – прі на Міжнародних конкурсах.

Велика подяка педагогам Аліні Тимохіній, Вікторії Хуторній, Тамарі Таран, Олені Корнєєвій, акомпаніаторам Олені Шевкуновій, Людмилі Бондаренко та художньому керівнику, балетмейстеру постановнику, режисеру та ведучому концерту Юрію Трубчанінову. Браво, «Чайка»!

« 1 of 2 »