ЩОБ СВІТ СТАВ ДОБРІШИМ

У нашій країні багато чого тримається саме на волонтерах, тих, хто бажає змінювати світ на краще саме сьогодні і зараз. Центр дитячих соціальних ініціатив «Оріон» розпочав реалізацію дитячого соціального проекту «Тепла лапа друга!». Автори проекту: Олексюк Ксенія, Шкабарня Настя, Богуславська Руслана, Приходько Євгенія  – вихованки хореографічної студії «Весняночка». До акції долучились всі небайдужі – вихованці, педагоги, батьки, які приносили для тварин корма, предмети догляду та необхідні речі.

19 грудня, в День Святого Миколая,  волонтерська команда  в кількості 20 вихованців та педагогів відвідала притулок для тварин – інвалідів  Громадської  організації «Дай лапу, друже!»,  передала подарунки, дізналася, як тварини потрапляють до притулку, хто їх лікує, як про них піклуються та отримала море емоцій від спілкування з тваринами!

Автори проекту вдячні всім, хто долучився до цієї доброї справи, а саме: ансамблю спортивного бального танцю  «Фієста», вокально – хореографічної студії «Чайка»,  хореографічній студії «Весняночка», гурткам  «Жар – птиця», «Петриківський розпис», німецької мови, робототехніки, кулінарного гуртка, завідуючий відділом аматорських об’єднань  Шевкуновій Олені.

Денис Кошулинський, вихованець ансамблю «Фієста», зачитав  лист – побажання, в якому висловив надію, що хтось з чотирилапих з притулку   знайде собі відповідального хазяїна в Новому році.

Ми відповідаємо за тих, кого приручили!