«ПАЛАЦ – ТЕРИТОРІЯ ДИТЯЧИХ ДІЙ»

13  жовтня 2021 року в ПНЗ «МПДЮТ» відбувся ІХ Ярмарок дитячих соціальних проектів «Палац – територія  дитячих дій»,  який проходив в рамках Європейського тижня місцевої демократії.

Участь у ярмарку проектів  залучає  вихованців до вирішення соціальних проблем суспільства через організацію життя дитячого колективу. Для створення проектів були запропоновані напрями діяльності, можливі форми їх реалізації та віталась креативність. У ході підготовки проектів діти обмірковували свої  ідеї разом з педагогами, здобували соціальний досвід  з досліджування теми, згуртовувалися в команду.

На ярмарок було представлено три проекти:

Проект «Здоров’я зараз в тренді» (автори Белькова Єлизавета та  Голованова  Тая, вихованки гуртка «FitnessBetta», керівник проекту Белькова Тетяна Володимирівна) сприяє  популяризації здорового способу життя та профілактиці захворювань. В рамках проекту пройде конкурс відеороликів, в яких учасники зможуть довести, що здоров’я –  це відповідальність кожного.

Проект  «Дай лапу»  (автори Олексюк Ксенія, Шкабарня Настя, Богуславська Руслана, Приходько Євгенія, вихованки хореографічної студії «Весняночка», керівник проекту Скрипченко Олена Сергіївна.) привертає увагу до безхатніх  тварин. які завжди потребують уваги та тепла людей. Соціальним партнером  цього проекту стала громадська організація «Дай лапу, друже!».

Проект  «Життя без сміття» (автори  Касьянова Настя, Печенюк Аліна, Колесник Софія, Кравцова Софія, Фатєєва Кіра, вихованки гуртка графічного дизайну,  керівник проекту  Соболь Ірина Валеріївна) – це ще один крок до життя в стилі ЕКО. Популяризація екологічної культури засобами фотомистецтва та комп’ютерної графіки  з метою збереження навколишнього середовища.

На ярмарку працювали «інвестори», які не тільки  вкладали віртуальні гроші в проекти,  а ще й висловлювали  власні думки з приводу  проектів.

Автори проектів отримали сертифікати, що дають право на їх реалізацію протягом року. Вихованці Медіа школи спілкувалися з авторами проектів і своїми  враженнями поділяться на сторінках газети «TEENSWAY».

Ярмарок надає можливість  вихованцям зрозуміти  сутність  різних процесів  в суспільстві і допомагає побудувати  стале європейське майбутнє, де тісна співпраця  в економічній, соціальній та екологічній сфері забезпечать якісне життя людині.