ПРИНЦ ТА ПРИНЦЕСА ЦИРКУ

V ювілейний шоу – конкурс циркового мистецтва серед дітей та юнацтва «Принц та Принцесу цирку – 2021» відбувся 5 грудня у Міському Палаці дитячої та юнацької творчості.

На сцені зібралися 14 учасників віком від 5 до 16 років з міста Запоріжжя та Запорізької області, справжні таланти, що представили різні жанри циркового мистецтва.

Нічого неможливого не існує.  Якщо вірити в себе, прагнути більшого і, звісно, працювати, можна вже в такому віці досягти неймовірних результатів.  Запорізькі зірки цирку довели, гравітація – це дрібниці!

Почесне Гран-прі конкурсу отримала вихованка циркової студії «Арлекін» Міського Палацу дитячої та юнацької творчості Анна Деревянко. Вона виконала просто фантастичний номер «Сансара» (пластичний етюд, еквілібр, плюс постріл із лука ногами, стоячи на руках).

Незабутні враження залишилися від зворушливого сімейного еквілібр – дуету. Дмитро Єсковець, один з керівників циркової студії «Арлекін», майстер спорту із спортивної гімнастики та його маленька донька Єлизавета підкорили серця глядачів видовищним номером.

Гран-прі серед юнаків отримав 14-річний Михайло Клюєв.

Захід проходив з дотриманням всіх протиепідемічних правил, до залу могли потрапити батьки та вболівальники тільки з сертифікатом про вакцинацію.

« 1 of 2 »