СТАРТУВАВ «ЛАБІРИНТ – 2022»

26 листопада  2021 року о 14.00 у ПНЗ «Міський Палац дитячої та  юнацької творчості» відбувся І відбірковий тур міської літературної гри «Лабіринт» для старшокласників. Предметом гри став роман Золотої письменниці України Ірен Роздобудько «Якби». Сюжет роману розгортається навколо успішної журналістки Вероніки. У дівчини життя склалося якнайкраще – вдалий шлюб, кар’єра журналістки, а наступним кроком має стати робота на телебаченні. Та, щоб зробити цей крок, їй потрібно повернутися у минуле до 1980 року. Саме тоді вона почала затинатися через раптову загибель свого друга у автокатастрофі. Якби можна було повернутися в минуле і щось змінити?! Не треба вигадувати машину часу  – порадив лікар, просто увійти до свого старого під’їзду. Героїня роману не змогла вплинути на долі інших, але  свою скорегувати таки зуміла. Вона зустріла  справжню любов. Письменниця закликає читачів бути пильними до свого життя, своєї душі, радить «не боятися жити. А якщо буде надто тяжко – навчитися жити «не тут». А це означає – мріяти, вірити і любити».

У І відбірковому турі гри брали участь команди 5 навчальних закладів міста, а саме:

  • гімназії №93 (Шевченківського району)
  • ЗНВК №:67 (Заводського району)
  • гімназії №50 (Дніпровського району)
  • ЗСШ №100 (Дніпровського району)
  • гімназія «ОРТ – Алєф»  (Вознесенського  району).

Учасників гри  привітала студентка ІІ курсу  філологічного факультету кафедри української філології ЗНУ Романенко Марія.

За результатами гри І місце посіли: гімназія №93 та команда «ОРТ- Алєф»/9»; ІІ місце – ЗНВК №67;   ІІІ місце  – гімназія №50 та команда «ОРТ- Алєф»/8».   Всі переможці вийшли до фіналу, який відбудеться в квітні 2022 року за твором англійського письменника Джорджа Орвелла «Ферма тварин».

Гра – це не тільки знання твору гри, а ще й азарт, драйв, робота в команді, бажання перемогти!  Тож, долучайтеся до гри «Лабіринт»!