Таланти дивують

20 лютого 2020 року з 13.30 до 17.00 у Позашкільному навчальному закладі  «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» вже в дев’яте відбувся міський  конкурс – майстерня дитячої творчості «Таланти міста Z». У 2020 році тематика робіт конкурсу – «Запоріжжя багатонаціональне».

Конкурс проводиться за трьома номінаціями, а саме: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Фотомистецтво». В цьому році на конкурс представлено 350 робіт, які виконані в різних техніках:  графіка, живопис, батик, вироби з тіста, декоративний розпис, бісероплетіння, паперова пластика, художня фотографія  тощо. Це пейзажі, художні композиції, мальовничі куточки природи, вироби, що відображають національну культуру народів, що мешкають на території Запорізького краю, а також сувенірна продукція, яка популяризує наш край.

В програмі конкурсу – майстерні виставка творчих робіт, робота майстер – класів, церемонія нагородження переможців. Учні та вихованці, що брали участь у конкурсі, стали учасниками майстер-класів, які для них провели педагоги закладу та члени журі конкурсу. За підсумками перегляду конкурсних робіт   журі визначило 38 призерів. Переможці конкурсу були нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та призами.

Гран  –  прі  у номінації «Образотворче мистецтво» виборола Данілкіна Анастасія, 13 років,  за роботу «Зима в моєму місті» (живопис, олія), учениця ЗОШ № 3, керівник Мірошникова Антоніна Матвіївна.

Гран  –  прі  у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» виборола Бондаренко Карина 14 років,  за роботу Намисто «Прадавність» (шиття бісером), Позашкільний навчальний заклад «Міський Палац дитячої та юнацької творчості», керівник Шугай Ганна Миколаївна.

 

Вперше представили свої роботи і юні фотографи. Шість робіт привернули увагу журі та були відмічені нагородами.

Запрошуємо всіх на конкурс «Таланти міста Z» –  2021. Тема наступного конкурсу  – «Запоріжжя молодіжне».