Віртуальна подорож Європою.

Кожна людина  мріє про подорожі. Відвідування  багатьох куточків Землі надають можливість  не тільки побачити безліч цікавого,  а й з’ясувати, як живуть  різні люди, про що мріють. Так ми вчимося  розуміти різні спільноти і жити  з ними в мирі  та злагоді, запозичуємо в інших країнах  корисний досвід,  розвиваємося самі і сприяємо розвитку власної держави.

21 лютого Центр дитячих соціальних ініціатив «Оріон» реалізував проект «Візитна картка країни» (автор Казначей Поліна, вихованка гуртку німецької мови, керівник проекту Калюжна Тамара Михайлівна). Проект був реалізований  в формі конкурсу презентацій «Країна моєї мрії».

Гідами 13 країнами Європи  стали 29 вихованців гуртків  англійської та німецької мови, студії образотворчого мистецтва, гуртків дизайну, тайського боксу, вокально – хореографічної студії «Чайка», Медіа – школи, гуртків кулінарного мистецтва, квіткарів – аранжувальників та фітнесу.

За умовами конкурсу автори презентацій вітали учасників заходу мовою тієї країни, яку вони обрали, розповідали про найцікавіші факти з життя країн та брали участь у вікторині «Цікава Європа». На конкурсі працювало дитяче журі.

Під час подорожі Німеччиною  лунав вірш  «Лорелея»  Генріха Гейне, вокально – хореографічна студія «Чайка»  представила болгарський танець «Шопско хоро» не тільки у власному виконанні, а і у виконанні  Національного  фольклорного ансамблю імені Філіпа Кутєва. Представники гуртку дизайну презентували чашку, на якій намалювали герб Австрії.  Автор статті «Записки початківця мандрівника»,  вихованка Медіа школи Дехтярьова Анна,  довела, що медія служба Швейцарії найдемократичніша на континенті.

Європа різна. але цікава!